O firmie

Firma ELPRO

Każdy chciałby latem móc cieszyć się przyjaznym chłodem w swoim mieszkaniu lub miejscu pracy, albo zachować ciepło zimą.
Można w tym celu stosować różne tricki, takie jak rolety czy wiatraczki, jednak tylko klimatyzacja jest w stanie faktycznie zapewnić optymalne i przyjazne w upalne dni warunki.
Dzięki niej można precyzyjnie ustawić temperaturę oraz wilgotność powietrza, jakie mają panować w danym pomieszczeniu.

Skoro trafiliście Państwo na naszą witrynę internetową oznacza to, z całą pewnością, że jesteście zainteresowani zakupem, montażem lub serwisem instalacji klimatyzacyjnej albo wentylacyjnej. Jeśli tak właśnie jest, to oznacza, że dobrze wiecie jak wielkie korzyści, udogodnienia i wygodę niesie za sobą ich posiadanie w domu, biurze czy zakładzie pracy.

Wbrew powszechnej opinii, montaż klimatyzacji nie musi być skompilowaną i kłopotliwą operacją, pod warunkiem, że wybierze się odpowiedniego wykonawcę.
Na całe szczęście dobrze Państwo trafiliście.

Chętnie nawiązujemy współpracę zarówno z firmami, jak i z klientami indywidualnymi. Jesteśmy przekonani, że nasza firma zajmuje czołową pozycję w kategorii klimatyzacji na skali krajowej. Poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Rzeczy niewykonalne robimy od ręki, na niemożliwe trzeba poczekać 3 dni.

Oferujemy:

  • - darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń,
  • - doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
  • - projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
  • - profesjonalną realizację projektów
  • - sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
  • - przeglądy i konserwacje urządzeń

Michał Litwin, ELPRO

Masz dla nas coś skomplikowanego?