Chłodnictwo

Chłodnictwo

Firma ELPRO przygotowała dla Państwa kompleksową i profesjonalną ofertę. Działamy na terenie Elbląga, a naszą specjalnością jest chłodnictwo. Projektujemy, wykonujemy i montujemy instalacje w sposób sprawny oraz zgodny z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i standardami technicznymi. Dla naszych klientów:

  • - montujemy komory chłodnicze, zamrażalki i lodówki,
  • - w odpowiedni sposób dobieramy i dostarczamy takie urządzenia, jak: agregaty, parowniki, sprężarki, skraplacze freonowe, kompletną automatykę i armaturę,
  • - dostosowujemy istniejące instalacje i systemy do obecnie obowiązujących przepisów ochrony środowiska i wymagań technicznych.

Dla naszych klientów prowadzimy także sprzedaż urządzeń, w tym zamrażarek niskotemperaturowych dla handlu, gastronomii, fabryk oraz zakładów przemysłu spożywczego i mięsnego.

Profesjonalna naprawa urządzeń chłodniczych na terenie Elbląga

Naprawa zamrażalki, lodówki, komór, witryn i lad sklepowych realizowana jest przez zespół naszych wykwalifikowanych fachowców. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Każde zlecenie realizujemy w sposób indywidualny, rzetelny i sprawny. Nasza siedziba mieści się w Elblągu. Zapraszamy do kontaktu.

Masz dla nas coś skomplikowanego?